- Sappee Uphill Run -
 
Tulokset sarjoittain, normaalimatka:
Sij. Aika  SarjaNroNimiSeura
1. 23:13  M45 17 Simo-pekka AarnisaloHml Tarmo
2. 25:16  M45 30 Jaakko UotilaFMR
3. 27:29  M45 10 Jukka ViitanenFmr
4. 29:09  M45 Jukka SjöblomFMR
5. 31:56  M45 39 Pekka LiekkolaPäijät-Hämeen aikuisurheilijat
 
1. 24:13  M55 34 Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmo
2. 27:22  M55 33 Timo Heikkilä
3. 31:10  M55 16 Lamminpää KeijoNousiaisten Susi
4. 31:48  M55 29 Simo KlasilaFMR
5. 36:51  M55 15 Harteva KaukoTeam Raju
6. 41:55  M55 37 Seppo OjaluomaHertsikka
 
1. 19:34  MYL 23 Janne NiemiJanakkalan Jana
2. 21:44  MYL 21 Aki NiemiTeivo Stayers
3. 24:45  MYL Ville RantalaFMR
4. 31:04  MYL 26 Janne LindforsSysmän Sisu
 
1. 31:57  N45 20 Jaana AarnioYlöjärven Ryhti
2. 32:41  N45 36 Tutu Wegelius-lehtonenEspoo
3. 37:49  N45 27 Annikka Joutsijoki
 
1. 36:54  N55 25 Merja Laihonen
2. 39:44  N55 35 Jaana WalldenHelsinki
 
1. 26:00  NYL 11 Kaisa Tanskanen FMR
2. 27:33  NYL 18 Ada AarnioYlöjärven Ryhti
3. 28:30  NYL 19 Aino AarnioYlöjärven Ryhti
4. 28:56  NYL 28 Heidi MattilaTampere
5. 31:46  NYL 41 Marika JokinenAitoo
6. 39:01  NYL 24 Niina Niitlahti
7. 41:02  NYL 13 Jenny Viio
8. 50:03  NYL 12 Johanna Ahola

Tulokset, kokonaiskilpailu, normaalimatka:
Sij. Aika  SarjaNroNimiSeura
1. 19:34  MYL 23 Janne NiemiJanakkalan Jana
2. 21:44  MYL 21 Aki NiemiTeivo Stayers
3. 23:13  M45 17 Simo-pekka AarnisaloHml Tarmo
4. 24:13  M55 34 Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmo
5. 24:45  MYL Ville RantalaFMR
6. 25:16  M45 30 Jaakko UotilaFMR
7. 26:00  NYL 11 Kaisa Tanskanen FMR
8. 27:22  M55 33 Timo Heikkilä
9. 27:29  M45 10 Jukka ViitanenFmr
10. 27:33  NYL 18 Ada AarnioYlöjärven Ryhti
11. 28:30  NYL 19 Aino AarnioYlöjärven Ryhti
12. 28:56  NYL 28 Heidi MattilaTampere
13. 29:09  M45 Jukka SjöblomFMR
14. 31:04  MYL 26 Janne LindforsSysmän Sisu
15. 31:10  M55 16 Lamminpää KeijoNousiaisten Susi
16. 31:46  NYL 41 Marika JokinenAitoo
17. 31:48  M55 29 Simo KlasilaFMR
18. 31:56  M45 39 Pekka LiekkolaPäijät-Hämeen aikuisurheilijat
19. 31:57  N45 20 Jaana AarnioYlöjärven Ryhti
20. 32:41  N45 36 Tutu Wegelius-lehtonenEspoo
21. 36:51  M55 15 Harteva KaukoTeam Raju
22. 36:54  N55 25 Merja Laihonen
23. 37:49  N45 27 Annikka Joutsijoki
24. 39:01  NYL 24 Niina Niitlahti
25. 39:44  N55 35 Jaana WalldenHelsinki
26. 41:02  NYL 13 Jenny Viio
27. 41:55  M55 37 Seppo OjaluomaHertsikka
28. 50:03  NYL 12 Johanna Ahola

 
Tulokset sarjoittain, tuplamatka:
Sij. Aika  SarjaNroNimiSeura
1. 45:57  M45 22 Jari TomppoFMR
2. 48:09  M45 38 Markku LiekkolaElimäen Vauhti
 
1. 50:57  M55 Jari Peltola
 
1. 35:16  MYL Henri AnsioFMR
2. 38:33  MYL Tomi HalmeFMR
3. 40:00  MYL 31 Tero HalmeFMR
4. 40:23  MYL Janne KlasilaFMR
5. 48:40  MYL 42 Tuomas KoponenLahti
6. 49:52  MYL 32 Juha Haavisto
 
1. 57:11  N55 40 Anne VäliniemiLiedon Luja
 
1. 55:32  NYL 14 Katja KoivulahtiTawast Cycling Club

Tulokset, kokonaiskilpailu, tuplamatka:
Sij. Aika  SarjaNroNimiSeura
1. 35:16  MYL Henri AnsioFMR
2. 38:33  MYL Tomi HalmeFMR
3. 40:00  MYL 31 Tero HalmeFMR
4. 40:23  MYL Janne KlasilaFMR
5. 45:57  M45 22 Jari TomppoFMR
6. 48:09  M45 38 Markku LiekkolaElimäen Vauhti
7. 48:40  MYL 42 Tuomas KoponenLahti
8. 49:52  MYL 32 Juha Haavisto
9. 50:57  M55 Jari Peltola
10. 55:32  NYL 14 Katja KoivulahtiTawast Cycling Club
11. 57:11  N55 40 Anne VäliniemiLiedon Luja
UpHill Run 10 vuotta!

10. UpHill Run 19.05.2018!


 
Alennuskoodi
Tehoravinne - Urheiluravinteet
 
Kaarinan Syysmaraton
 
Sponsoriksi - mainostajaksi
 

  
Webbinen.net
Webhotelli.guru
Webhotellit ja domainit
Webhotelli yritykselle
 
   Etusivu   |   Yleisinfo   |   Reitti   |   Ilmoittautuminen   |   Kuvat / videot!   |   Majoitus   |   Tulokset   
132844 | Copyright © 2017 FMR Finnish Marathon Runners